教师职务表

校长:陈楚珠
兼修课程副校长:黄雁君
协调主任:吴汉建
副课外活动主任:郭佩莹
制服团体:曾慧婷
学会:林素娟
球类/田径:何彩娟
体育主任:刘良圣
副体育主任:林雯玲
活动项目 组长 副组长 组员 地点
童子军 汤家威 周枚緻
黄宝珠
刘其肯
谢佩诗
李丽菱
陈泇憓
5H, 5J, 5K, 5L
Sabtu
红新月会 吴翠莲 林彩月 罗玮麟
黄彩莉
许溧芩
李玉美
罗文彬
Fatahal Hazmy Bin Abdul Hamid
5M, 5N, 5P, 4M
Sabtu

女幼童军 林佳佳 郭玉凰
黄玉秀
曾丽芳
石桂萍
叶丽青
陈燕华


5G, 5F, 5E, 5D
Sabtu


羽球 林方顺 (下午) 黄翠芝 (上午) 李素青 (上午)
郭秀英 (星期六)
缪宝宣 (星期六)
邱日田 (星期六)


礼堂
4B
Murid Sesi Petang
Khamis
9:30-11:30am

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:15-3:15pm



英式女篮 林馨蓉 方诗贻 吕佩庭
英式女篮球场
4C
Sabtu

篮球 曾威义 (下午) 彭如妹 (星期六) 陈丽燕 (星期六)
杨凯文 (星期六)
江秀珍 (下午)
林雯玲 (下午)





老人院篮球场
4D
Sabtu

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-4:30pm
排球 张国威 (星期六) 廖镁凤(星期六) 黄芷蕾 (下午)
邱心爱 (下午)


排球场
4E
Sabtu

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-4:00pm
Dewan

弈棋 陈慧美 (星期六) 陈纯秀 (星期六) 谢旻晅 (下午)
陈琳婷 (上午)
张碧玲 (上午)
余顺忠 (星期六)


谢旻晅 (下午)
杨芸凤 (下午)
陈琳婷 (上午)
林雯玲 (上午)
黄薏静 (下午)
林征郿 (星期六)
4F
Sabtu

Murid Sesi Petang
Rabu
10:30am-12:00pm
Bilik APD

Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-3:00pm
Bilik APD
田径 张锦辉 刘良圣 叶美妡
Mohamad Faizal Bin Salehon

草场
4N
Sabtu

乒乓 陈煾程 (星期四下午) 庄芊诗 (星期六) 周惠芬 (星期四上午)
许定程 (星期四上午)
郑丽琴 (星期六)
刘龄镅 (星期二下午)
黄薏静 (星期六)
Zaidah Binti Muhamed (星期二下午)



礼堂
4P
Sabtu

Murid Sesi Petang
Selasa / Khamis
9:30-11:30am

Murid Sesi Pagi
Selasa / Khamis
1:30-3:30pm

华文学会 苏惠文 陈玉云 - 5B
Sabtu
英文学会 李保庭 柯依婷 -
5A
Sabtu
国语学会 Nurul Fuziah Bt Muhamad Mohammad Ainol Yaqin Bin Othman Mohd Hasbullah Bin Mt. Said
4L
Sabtu
佛学会 潘丽晶 吴月秋 - BILIK MUZIK 2
Sabtu
工艺与设计学会 黄曼颖 杨琬婷
叶梅花
工艺与设计室
Sabtu

科学学会 汪秋伶 姚玉芸 赖晓燕
科学室1&2
Sabtu
图书馆学会 罗小维 戴仅绣
- 图书馆
Sabtu
信息与通讯技术学会 李美駯 蔡雪仪

黄佩仪
余玉宝 (Robotik 星期二 10:00-11:30am)
郭佩莹 (Robotik 星期二 1:30-3:00pm)
学生电脑室
Sabtu
贷书股学会 张伟琴 谢秀爱 - 4G & 4H
Sabtu
国家原则学会 郑秀娇 林恩齐
- 5C
Sabtu
美术学会 黄瑞仙 赖凤娟
杨芸凤
4J & 4K
Sabtu
防犯罪案学会 李秀霞 伍丽霞 - 4A
Sabtu
历史学会 林美燕 林征郿 - 5B
Sabtu
军鼓乐队 林淑君 冯翠冰 陈晓瑛
王文齐
赖彦芳 (Ukulele)
活动中心
Rabu
1:30-3:30pm

Ukulele-音乐室二
跆拳道 吴瑞群 梁春薇 - 活动中心
Ahad
2:00-4:00pm
武术 黄彩云 (下午) 吴艾微 (上午) - 活动中心

Murid Sesi Petang
Rabu
10:00am-12:00pm

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-3:30pm

扯铃 林爱佳 (下午) 陆惠琦 (星期六) 颜伟卿 (星期六)
胡慧蓉 (下午)
许僡俸 (星期六)
胡昌旺 (星期六)
练毓婷 (上午)

礼堂后面
Bilik PIBK

Murid Thn. 3 Sesi Ptg
Selasa
9:30-11:30am
Dewan

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
Dewan

数学学会 郑玉金 (下午) 张思敏 (下午) 萧美玲 (上午)
封添娇 (上午)
Murid Tahun 2
Selasa
10:20-11:50am
Bilik RBT1, Bilik RBT2, Bilik PIBK


Murid Tahun 4&5
Selasa
1:30-3:00pm
B. MUZIK 1, B. APD, B. PIBK

Murid Tahun 3
Rabu
10:20-11:50am
Bilik RBT1 & Bilik PIBK

Murid Tahun 6
Rabu
1:30-3:00pm
Bilik PIBK

基督学会 林昇毅 邱瑞音

- Bilik Muzik 1
音乐室 1

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
舞蹈学会 刘金燕 (上午) 李依婷 (下午) 张惠方 (上午)
方美蕙 (上午)
Julia Binti Bohari (下午)
礼堂

Murid Sesi Petang
Isnin
10:00-11:30am

Murid Sesi Pagi
Isnin
1:30-3:00pm

书法 郭珠珍(上午) 傅绣珴 (下午) -
Murid Sesi Petang
Khamis
9:30-11:30am
Bilik PIBK

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
Bilik PIBK


华乐 林美华 (下午) 吴欣璠(下午) 徐桂芳(下午)

礼堂

Murid Sesi Pagi
Ahad
2:00-4:00pm


口琴 蔡爱薇 黄秀香 - 教员用书室

Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-2:30pm
合唱团 范丽仪 王莉婷 - 音乐室 1

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-3:00pm

Versi Bahasa Melayu
UPSR : 20/09/2018
Kementerian Pendidikan Malaysia
Jabatan Pendidikan Negeri Johor
Pejabat Pendidikan Dearah Johor Bahru
Single Sign On
Sistem Pengurusan Maklumat Sumber Manusia
FROG VLE
Epenyata Gaji
SAPS
Our Facebook
Teacher Login
Copyright © 2016 SJK(C) PU SZE. All Rights Reserved. Design by GINNO TECH