Maklumat Kokurikulum

GURU BESAR:CIK TAN CHOW CHOO
GPK KOKURIKULUM:CIK NG YEN CHIN
SETIAUSAHA KOKURIKULUM:EN. GOH HAN JIAN
PEN. SETIAUSAHA KOKURIKULUM:PN. KOID POOI YEIN
PENYELARAS BADAN BERUNIFORM:PN. CHEN FEI TING
PENYELARAS KELAB/PERSATUAN:PN. LIM SIEW KIAN
PENYELARAS PERMAINAN&SUKAN:PN. HO CHOI KEN
SETIAUSAHA SUKAN:EN. LAU LIANG SHEN
PENOLONG SETIAUSAHA SUKAN:CIK LIM WEN LING
KEGIATAN KETUA PEN. KETUA AJK TEMPAT
PENGAKAP Felix Tong Jia Wei Chew Moi Kee
Ng Poh Choo
Ken Liew Chee Keng
Chek Pei Shu
Lee Lay Leng
Chan Kah Wai
5H, 5J, 5K, 5L
Sabtu
BULAN SABIT MERAH MALAYSIA Goh Chei Noi Lim Chai Guat Low Wei Leng
Ng Chai Lih
Khor Lee Keng
Lee Yoke May
Loh Boon Ping
Fatahal Hazmy Bin Abdul Hamid
5M, 5N, 5P, 4M
Sabtu


PANDU PUTERI TUNAS Lim Chia Kia Kuek Gek Wang
Ng Keok Siew
Chan Lee Fung
Shek Kwai Pheng
Yip Lee Cheng
Tan Yang Hua



5G, 5F, 5E, 5D
Sabtu
KELAB BADMINTON Lim Fang Soon (Petang) Ng Juew Gi (Pagi) Lee Sho Sheng (Pagi)
Kok Siew Yin (Sabtu)
Meow Bao Shien(Sabtu)
Khew Yong Tean (Sabtu)


Dewan
4B
Murid Sesi Petang
Khamis
9:30-11:30am

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:15-3:15pm




KELAB BOLA JARING Ling Shin Yeong Irene Pung Sue Yee Ler Pei Ting G. Bola Jaring
4C
Sabtu

KELAB BOLA KERANJANG Chan Wei Yi (Petang) Peng Yee Mooi (Sabtu) Chan Lai Yin (Sabtu)
Clement Jong Khai Boon (Sabtu)
Kong Siew Jen (Petang)
Lim Wen Ling (Petang)



Gelanggang Bola Keranjang
4D
Sabtu

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-4:30pm

KELAB BOLA TAMPAR Chong Kok Wee (Sabtu) Liow Mei Fong (Sabtu) Eng Tzy Lui (Petang)
Khoo Sim Ai (Petang)



G. Bola Tampar
4E
Sabtu

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-4:00pm
Dewan

KELAB CATUR Tan Hooi Mei (Sabtu) Tang Choon Siew (Sabtu) Chiah Foong Sien (Petang)
Tan Ling Teng (Pagi)
Tiong Pik Ling (Pagi)
Er Soon Choo (Sabtu)

4F
Sabtu

Murid Sesi Petang
Rabu
10:30am-12:00pm
Bilik APD

Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-3:00pm
Bilik APD
KELAB OLAHRAGA Teo Jiin Huei Lau Liang Shen Yap Bee Seng
Mohamad Faizal Bin Salehon

Padang
4N
Sabtu
KELAB PINGPONG Chan Yang Chen (Khamis Petang) Chuang Chian See (Sabtu) Chau Wai Fun (Khamis Pagi)
Hii Ting Tiang (Khamis Pagi)
Tee Li Cheng (Sabtu)
Lau Leng Heong (Selasa Ptg)
Ng Geok Chin (Sabtu)
Zaidah Binti Muhamed (Selasa Ptg)
Dewan
4P
Sabtu

Murid Sesi Petang
Selasa / Khamis
9:30-11:30am

Murid Sesi Pagi
Selasa / Khamis
1:30-3:30pm

PERSATUAN BAHASA CINA Soo Hui Ung Tan Gek Hoon - 5B
Sabtu

PERSATUAN BAHASA INGGERIS Lee Poh Kuen Serine Kua Yee Ting - 5A
Sabtu
PERSATUAN BAHASA MELAYU Nurul Fuziah Bt Muhamad Mohammad Ainol Yaqin Bin Othman
Mohd Hasbullah Bin Mt. Said
4L
Sabtu
PERSATUAN BUDDHA Puah Lee Ching Goh Yeuh Cheu - BILIK MUZIK 2
Sabtu
PERSATUAN REKA BENTUK DAN TEKNOLOGI Wong Mun Yin Ngiew Wan Ting
Yap Moi Fah
Bilik RBT 1&2
Sabtu

PERSATUAN SAINS Ang Chiou Lim Yau Yee Yin Lai Siau Yen
Bilik Sains 1&2
Sabtu
PERSATUAN PERPUSTAKAAN Lo Siaw Wei Tay Kam Siew
- Perpustakaan
Sabtu
KELAB TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI Lee Mei Choo Chai Suet Yee
Wong Pai Yee
Er Geok Poh (Robotik Selasa 10:00-11:30am)
Koid Pooi Yein (Robotik Selasa 1:30-3:00pm)
Bilik Komputer Murid
Sabtu
KELAB SPBT Chong Wei Kin Sia Siew Ai - 4G & 4H
Sabtu
KELAB RUKUN NEGARA Tee Siew Kiow Ling Ong Chee
- 5C
Sabtu
PERSATUAN SENI VISUAL Wong Swee Sen Lai Fong Chuen Yong Ming Fong
4J & 4K
Sabtu
KELAB PENCEGAHAN JENAYAH Lee Sew Ha Ng Lee Har - 4A
Sabtu
PERSATUAN SEJARAH Lim Bee Yen Lim Chin Ber - 3D
Sabtu
PANCARAGAM Lim Shu Chin Fong Chooi Ping Christina Chin Hsiao Ying
Heng Wen Qi
Lai Yan Fong (Ukulele)
Pusat Aktiviti
Rabu
1:30-3:30pm

Ukulele-Bilik Muzik 2
TAEKWANDO Ng Swee Chen Leong Chun Wei - Pusat Aktiviti
Ahad
2:00-4:00pm
WUSHU Ng Cai Yin (Petang) Wu Ivy (Pagi) -

Pusat Aktiviti

Murid Sesi Petang
Rabu
10:00am-12:00pm

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-3:30pm



YOYO CINA Lim Ai Chia (Petang) Lok Wei Kie (Sabtu) Gan Uih King (Sabtu)
Oh Fui Yong (Petang)
Koh Tai Tei (Sabtu)
Hoo Cheong Wan (Sabtu)
Lin Yu Ting (Petang)
Belakang Dewan
Bilik PIBK

Murid Thn. 3 Sesi Ptg
Selasa
9:30-11:30am
Dewan

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
Dewan

PERSATUAN MATEMATIK Tang Ngiik King (Petang) Chong Seil Mun (Petang) Shiew Mei Ling (Pagi)
Fong Ting Kiew (Pagi)
Murid Tahun 2
Selasa
10:20-11:50am
Bilik RBT1, Bilik RBT2, Bilik PIBK


Murid Tahun 4&5
Selasa
1:30-3:00pm
B. MUZIK 1, B. APD, B. PIBK

Murid Tahun 3
Rabu
10:20-11:50am
Bilik RBT1 & Bilik PIBK

Murid Tahun 6
Rabu
1:30-3:00pm
Bilik PIBK

PERSATUAN KRISTIAN Dennis Ling Chang Lee Khoo Swee Imm

- Bilik Muzik 1
音乐室 1

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
KELAB TARIAN Liew Kin Yien (Pagi) Lee Yew Tien (Petang) Teoh Hooi Huang (Pagi)
Huong Mee Hie (Pagi)
Julia Binti Bohari (Petang)
Dewan

Murid Sesi Petang
Isnin
10:00-11:30am

Murid Sesi Pagi
Isnin
1:30-3:00pm


KALIGRAFI Quek Choo Ting (Pagi) Foo Siew Ngoh (Petang) - Murid Sesi Petang
Khamis
9:30-11:30am
Bilik PIBK

Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
Bilik PIBK

MUZIK TRADISIONAL CINA Lim Bee Hua (Petang) Goh Seng Kuan (Petang) See Kui Fang (Petang)





Dewan

Murid Sesi Pagi
Ahad
2:00-4:00pm
HARMONIKA Chua Ai Wei Ng Ah Pang - Bilik Buku Rujukan

Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-2:30pm

KOIR Fan Lai Yee Ong Lee Teng - Bilik Muzik 1

Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-3:00pm

中文版
UPSR 36 hari lagi
Kementerian Pendidikan Malaysia
Jabatan Pendidikan Negeri Johor
Pejabat Pendidikan Dearah Johor Bahru
Single Sign On
Sistem Pengurusan Maklumat Sumber Manusia
FROG VLE
Epenyata Gaji
SAPS
Our Facebook
Teacher Login
Copyright © 2016 SJK(C) PU SZE. All Rights Reserved. Design by GINNO TECH