Maklumat Kokurikulum

GURU BESAR:CIK TAN CHOW CHOO
GPK KOKURIKULUM:CIK NG YEN CHIN
SETIAUSAHA KOKURIKULUM:EN. GOH HAN JIAN
PEN. SETIAUSAHA KOKURIKULUM:PN. KOID POOI YEIN
PENYELARAS BADAN BERUNIFORM:PN. CHEN FEI TING
PENYELARAS KELAB/PERSATUAN:PN. LIM SIEW KIAN
PENYELARAS PERMAINAN&SUKAN:PN. HO CHOI KEN
SETIAUSAHA SUKAN:EN. LAU LIANG SHEN
PENOLONG SETIAUSAHA SUKAN:CIK LIM WEN LING
KEGIATAN KETUA PEN. KETUA AJK TEMPAT
PENGAKAP Felix Tong Jia Wei Chew Moi Kee
Ng Poh Choo
Lee Kha Ling
Chek Pei Shu
Lee Lay Leng
Chan Kah Wai
4L, 4K, 4J, 4H
Sabtu
BULAN SABIT MERAH MALAYSIA Lim Chai Guat Ng Chai Lih
Low Wei Leng
Oh Fui Yong
Khor Lee Keng
Lee Yoke May
Loh Boon Ping
5F, 5E, 5D, 5C
Sabtu

PANDU PUTERI TUNAS Ng Keok Siew Kuek Gek Wang
Quek Choo Ting
Wong Mun Yin
Shek Kwai Pheng
Lim Chia Kia
Tan Yang Hua
4M, 4N, 4P, 5G
Sabtu
KELAB BADMINTON Ng Juew Gi Goh Chei Noi
Lee Sho Sheng
Kok Siew Yin
Meow Bao Shien
Dewan
礼堂
4G, 4F
Murid Sesi Petang
Selasa
9:30-11:30am
Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-3:30pm
KELAB BOLA JARING Ling Shin Yeong Teoh Hooi Huang - G. Bola Jaring
英式女篮球场
4E
Sabtu

KELAB BOLA BALING Mohammad Ainol Bin Othman Chan Lai Yin Fatahal Hazmy Bin Abdul Hamid
Nurul Fuziah Binti Muhamad
G. Bola Baling
手球场
4E
Sabtu
Murid Sesi Pagi
Selasa
3:00-5:30pm
KELAB BOLA KERANJANG Chan Wei Yi Peng Yee Mooi
Lok Wei Kie
Clement Jong Khai Boon
Lim Wen Ling
Khoo Sim Ai
Tee Wei Yi
Lee Wai Seng
Kong Siew Jen
Chich Chew Yan
G. Bola Keranjang
老人院篮球场
Sabtu
4D
Murid Sesi Pagi (Lelaki)
Isnin
1:30-4:30pm
Murid Sesi Pagi (Perempuan)
Selasa
1:30-4:30pm
Murid Sesi Pagi (Lelaki)
Rabu
1:30-4:30pm
KELAB BOLA TAMPAR Chong Kok Wee Liow Mei Fong
Eng Tzy Lui
Tan Cheng Rui
G. Bola Tampar
排球场
4C
Sabtu
Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-4:00pm
Dewan
KELAB CATUR Tan Hooi Mei Tan Ling Teng
Er Soon Choo
5J
Sabtu
KELAB OLAHRAGA Teo Jiin Huei Lau Liang Shen
Yap Bee Seng
Mohamad Faizal Bin Salehon
Padang
草场
4B
Sabtu
KELAB PINGPONG Chan Yang Chen Chuang Chian See Ng Geok Chin
Tee Li Cheng
Tang Choon Siew
See Kui Fang
Chau Wai Fun

Dewan
礼堂
Bilik Kosong
Sabtu
Murid Sesi Petang
Selasa / Khamis
9:30-11:30am
Murid Sesi Pagi
Selasa / Khamis
1:30-3:30pm
KELAB YOYO CINA Lim Ai Chia Hoo Cheong Wan
Lai Siau Yen
Koh Tai Tei
Belakang Dewan
礼堂后面
Bilik PIBK
Murid Sesi Petang
Selasa
9:30-11:30am
Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
PERSATUAN BAHASA CINA Soo Hui Ung Tan Gek Hoon
- 5P
Sabtu
PERSATUAN BAHASA INGGERIS Lee Poh Kuen Er Geok Poh
Serine Kua Yee Ting
5N
Sabtu
PERSATUAN BAHASA MELAYU Julia Binti Bohari Zaidah Binti Muhamed
- 5M
Sabtu
PERSATUAN BUDDHA Goh Yeuh Cheu Lee Mei Choo
- 5L
Sabtu
PERSATUAN REKA BENTUK DAN TEKNOLOGI (RBT) Ngiew Wan Ting Irene Pung Sue Yee
- Bilik RBT 1
工艺与设计室1
Sabtu
PERSATUAN SAINS Ang Chiou Lim Yau Yee Yin
- Bilik Sains 1
科学室1
PERSATUAN PERPUSTAKAAN Khoo Swee Imm Lo Siaw Wei
Tan Hui Ngoh
Perpustakaan
图书馆
Sabtu
PERSATUAN SENI VISUAL Wong Swee Sen Lai Fong Chuen
Yong Ming Fong 5K
Sabtu
KELAB TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (TMK) Chai Suet Yee Ler Pei Ting
Wong Pai Yee
Hii Ting Tiang
Lau Leng Heong

Bilik Komputer Murid
学生电脑室
Sabtu

Kelab Robotik
Murid Sesi Petang
Selasa
10.00-11.30am
Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-3:00pm

Kelab Komputer
Murid Sesi Petang
Isnin/Khamis
11.00am-12.00pm
Murid Sesi Pagi
Isnin/Khamis
1:30-2:30pm / 3:30-4:30pm

KELAB SPBT Chong Wei Kin Tay Kam Siew
- 5H
Sabtu
KELAB RUKUN NEGARA Tee Siew Kiow Ling Ong Chee
- 5B
Sabtu
KELAB PENCEGAHAN JENAYAH Lee Sew Ha Ng Lee Har
- 5A
Sabtu
PERSATUAN SEJARAH Lim Bee Yen Lim Chin Ber
- 4A
Sabtu
PERSATUAN KRISTIAN Dennis Ling Chang Lee Sia Siew Ai
- Bilik Muzik 1
音乐室 1
PANCARAGAM Lim Shu Chin Fong Chooi Ping
Christina Chin Hsiao Ying
Heng Wen Qi
Lai Yan Fong
Pusat Aktiviti/Bilik Muzik 1
活动中心/音乐室1
Murid Sesi Pagi
Isnin
1:30-3:30pm
Rabu
1:30-3:30pm
Bilik Muzik 2
TAEKWANDO Ng Swee Chen Leong Chun Wei
-
Pusat Aktiviti
活动中心
Murid Sesi Pagi
Ahad
2:00-4:00pm
WUSHU Wu Ivy Ng Cai Yin
- Pusat Aktiviti
活动中心
Murid Sesi Petang
Rabu
10:00am-12:00pm
Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-3:30pm
PERSATUAN MATEMATIK Tang Ngiik King Chong Seil Mun
Shiew Mei Ling
Fong Ting Kiew
Murid Tahun 2
Selasa
10:20-11:50am
Bilik PIBK, Bilik Kosong
Murid Tahun 4&5
Selasa
1:30-3:00pm
Bilik PIBK, Bilik Kosong
Murid Tahun 3
Rabu
10:20-11:50am
Bilik PIBK, Bilik Kosong
Murid Tahun 6
Rabu
1:30-3:00pm
Bilik PIBK
KELAB TARIAN Lee Yew Tien Puah Lee Ching
Cheong Yi Sien
Huong Mee Hie
Koid Pooi Yein
Dewan
礼堂
Murid Sesi Petang
Isnin
10:00-11:30am
Murid Sesi Pagi
Isnin
1:30-3:00pm
KALIGRAFI Liew Kin Yien Foo Siew Ngoh
- Bilik PIBK
Murid Sesi Petang
Khamis
9:30-11:30am
Bilik PIBK
Murid Sesi Pagi
Khamis
1:30-3:30pm
KOIR Fan Lai Yee Ong Lee Teng
- Bilik Muzik 1
音乐室 1
Murid Sesi Pagi
Rabu
1:30-3:00pm
MUZIK TRADISIONAL CINA Lim Bee Hua Goh Seng Kuan
Ng Ah Pang
Dewan
礼堂
Bilik Sains 2, RBT 1&2,B.PIBK
Murid Sesi Pagi
Ahad
2:00-4:00pm
Harmonika Chiah Foong Sien Chai Ai Wei
- Bilik Muzik 1
音乐室 1
Murid Sesi Pagi
Selasa
1:30-2:30pm

中文版
UPSR 63 hari lagi
Kementerian Pendidikan Malaysia
Jabatan Pendidikan Negeri Johor
Pejabat Pendidikan Dearah Johor Bahru
Single Sign On
Sistem Pengurusan Maklumat Sumber Manusia
FROG VLE
Epenyata Gaji
SAPS
Our Facebook
Teacher Login
Copyright © 2016 SJK(C) PU SZE. All Rights Reserved. Design by GINNO TECH